Коронавирус головного мозга. Кто охмурил жителей Новых Санжар

«Ганьба! Ганьба!!! ГАНЬБА!!!» — волають люди, і співрозмовник біжить у натовп.

Після цього епізоду включається Шарій і підсумовує події 20 лютого: «Як там, День гідності чи чогось там? День ганьби. Я цей термін вранці ввів. Думаю, його підхоплять. Це чорний день календаря. День ганьби».

Отже, виходить, що, з одного боку, Анатолій Шарій називає ганьбою події 20 лютого. А з іншого — паніку (яка до цієї ганьби й привела) породили телеграм-канали та вайбер-групи, які його підтримують.

Також цікаво спостерігати за тим, як синхронно діють Анатолій Шарій та Сергій Чередніченко, щоб приховати сліди своєї участі в інформаційній операції проти України.

Так, Шарій розмістив фільм-провокацію про те, як проти нього працює чорний піар партії «Європейська Солідарність». Проросійський блогер змонтував розмову з Андрієм Портновим про отримання грошового траншу від помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова і за 150 доларів розмістив цей фейк в фейбук-групі «Євромайдан».

Це стандартний маніпулятивний прийом: не можеш спростувати інформацію (про роботу на Російську Федерацію) — доведи її до абсурду.

Синхронно зі звинуваченнями Анатолія Шарія, Чередніченко заявив про намір звернутися до СБУ із заявою, «що паніку по Новим Санжарам поширювали саме порохоботи та соросята»: «Нам було достатньо два дні, щоб дослідити всі соціальні та інформаційні ресурси! Все було по класиці та по методичкам грантоїдів з порохоботами!».

До речі, один із принципів російської дезінформації називається «Ховайте ваші руки»

Тим часом у Міністерстві внутрішніх справ уже здогадуються, що інформаційна кампанія проти України була підсилена зацікавленими особами. Правда, ким саме, тут поки що говорити вголос не наважуються:

«Ми бачимо ознаки політичних провокацій, роздмухування скандалу на пустому місці, — зауважив днями заступник міністра внутрішніх справ Анатолій Геращенко. — Ми досліджуємо, хто в соцмережах почав закликати перекривати дороги. У нас окремі політики й провокатори намагаються створити собі піар. Ми цього не допустимо».

Понравилась новость? Поделитесь ею с с вашии друзъями!: